Přeskočit na obsah
Na tomto webu používáme cookies. Dalším setrváním na webu souhlasíte s jejich použitím pro sběr dat.

VÝSTAVY / AKCE / DOPROVODNÝ PROGRAM

Prezentace uměleckých děl autorů, které zastupuje galerie Artikle / Slavnostní zahájení proběhne 23. 1. 2019 v 18 hodin.

Slavnostní zahájení proběhne 23. 1. 2019 v 18 hodin.
Prezentace uměleckých děl autorů, které zastupuje galerie Artikle, potrvá do 16. 2. 2019.
Foto: Josef Kubíček

Prezentace depozitáře galerie Artikle

Vedle uměleckých děl, se kterými se mohli návštěvníci galerie Artikle doposud setkat na krátkodobých výstavách, se  v zákulisí, v prostoru depozitáře, ukrývají  mnohé další artefakty, které prozatím příležitost k vystavení neměly.  Neformální expozice „Depozit“ jim dává šanci. Zpřístupňuje umělecké objekty kmenových autorů galerie, avšak nikoliv na základě nějakého apriorního konceptu (ať již tematického, estetického, či teoretického atd.), ale v jejich ryzí svébytnosti.  Forma jakéhosi otevřeného depozitáře pak přiznává bezprostředně improvizovanou, pracovní povahu této přehlídky výtvarných děl, která jsou tentokrát seskupena bez přísných estetických kritérií  a instalačních a výstavnických řešení.

Kaliopi Chamonikola


Autoři:
Samuel Paučo, Jaromír Šimkůj, Lubomír Typlt, Pavel Hayek, Anna Klimešová, Martin Vybíral, David Hanvald, Jakub Lipavský, Zuzana Kynčlová, Krystína Venturová, Petr Veselý, Tomáš Prokop, Ivan Kříž, Patrik Illo, Vendula Chalánková, Bronislav Foller

17. 1. 2019